Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0