Series
Ratings
89
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.0
Red Cat RamenRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.5
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5- GEEKSRated ★ 2.0
- Three KingdomsRated ★ 4.5