Series
Ratings
14- 더 로직Rated ★ 2.5
- 아이 엠 복서Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5