Series
Ratings
52
Battle of FatesRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Brave Detectives 4Rated ★ 3.5
- Brave Detectives 3Rated ★ 4.0
- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 4.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0