Series
Ratings
83
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Eye Love YouRated ★ 0.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Snow GirlRated ★ 2.5
Buddy DaddiesRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0