Movies
Ratings
78
SinnersRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
PrimateRated ★ 3.0
ImmaculateRated ★ 0.5
Good FortuneRated ★ 3.5
The DiscoveryRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0