Series
Ratings
123
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0