Series
Ratings
383- The L WordRated ★ 3.0
- Hard LoveRated ★ 3.0
- LieRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 3.0
Good ManRated ★ 2.0- The Thief's DaughterRated ★ 2.0
Ogi ImoRated ★ 3.0- Seoul DdukbaegiRated ★ 3.5
- Hanjibung SegajokRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0- XRated ★ 4.0
- Midori daysRated ★ 3.0
- Love and MarriageRated ★ 3.0
- Love FormulaRated ★ 3.0
- KoreiskiRated ★ 2.5
- Sanneomeo JeojjokRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.5