Series
Ratings
49
Undead Murder FarceRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 10Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 9Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 7Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 8Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 6Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 5Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 4Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 3Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 2Rated ★ 4.5
Bob's Burgers Season 1Rated ★ 4.5
Star vs the Forces of EvilRated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 3.5