Series
Ratings
35
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 1.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0