Series
Ratings
143
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Song of the BanditsRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
GodlessRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5