Series
Ratings
184
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
- 굿데이Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5