Movies
Ratings
146
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0