Movies
Ratings
761
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Fair PlayRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5