Series
Ratings
60
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Close EnoughRated ★ 4.0
Close EnoughRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Thermae Romae NovaeRated ★ 1.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5