Movies
Ratings
520
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
John QRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5