Titles you rated
Blue TowerRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 1.5