Titles you rated
- The Lost RoomRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
TripleRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0