Series
Ratings
34
Secret GardenRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5