Movies
Ratings
28
Trivial MattersRated ★ 2.5
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 3.5- This nor thatRated ★ 4.0
- L+Rated ★ 3.5
- VerandaRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5- SinnerRated ★ 4.5
- My TurnRated ★ 2.5
- SohRated ★ 3.5
- LumièreRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5