Movies
Ratings
453
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0