Movies
Ratings
723
BombshellRated ★ 5.0
BrotherRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.5
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 4.5- SABAKANRated ★ 4.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
Coming HomeRated ★ 2.5- DiscriminationRated ★ 3.5
69Rated ★ 3.5
Scrap HeavenRated ★ 3.5
RageRated ★ 1.5- The Wandering MoonRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 1.0