Series
Ratings
14
New HeartRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0