Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5