Movies
Ratings
266
La La LandRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0