Movies
Ratings
17
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5