Titles you rated
WandaVisionRated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Second To Last LoveRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 5.0
Numb3rsRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
HERORated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5