Movies
Ratings
278
Choir of GodRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Crescendo Live from the CliburnRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0