Movies
Ratings
758
The SubstanceRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
The BikeridersRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5