Movies
Ratings
447
Bird BoxRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 1.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0