Series
Ratings
169
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 5.0