Movies
Ratings
1036
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Dominion: Prequel to the ExorcistRated ★ 1.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 2.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0