Movies
Ratings
351
TenetRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ThelmaRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0
StokerRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
GirlRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Microbe & GasolineRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5