Series
Ratings
31- The Lost RoomRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0