Series
Ratings
79
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0
- Merry MaryRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Bluebird's HouseRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 0.5
Five EnoughRated ★ 3.0