Series
Ratings
356
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
Tough Guy's LoveRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 2.5
- Run HanyRated ★ 1.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 0.5
Family Outing Season 1Rated ★ 2.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.5
- The CravingsRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
- Unanswered questionsRated ★ 2.0
Spring WaltzRated ★ 2.5
Hidden Singer Season 4Rated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5