Series
Ratings
88
Winter BirdRated ★ 0.5
Master: God of NoodlesRated ★ 0.5
Star's LoverRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 0.5
JejoongwonRated ★ 0.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Righteous LoveRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 0.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 0.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 1.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 0.5
My Horrible BossRated ★ 1.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5