Movies
Ratings
1249
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 3.5