Movies
Ratings
43
Suicide SquadRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Blind DateRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
MisconductRated ★ 3.0