Series
Ratings
23
DoctorsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0