Movies
Ratings
2030
The MatchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 1.5
BitconnedRated ★ 2.5
The Point ManRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0