Series
Ratings
191
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 2.5
How to Become a Cult LeaderRated ★ 2.5
While You Are Tempted Season 4Rated ★ 3.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0