Series
Ratings
110
TazzaRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5