Movies
Ratings
1120
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0