Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
The MissingRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.5
High School King of SavvyRated ★ 2.0
MaskRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 3.0