Movies
Ratings
402
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
DragonRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 0.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5