Series
Ratings
288
The Judge ReturnsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Golden SpoonRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
Family by ChoiceRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5