Series
Ratings
170
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0