Series
Ratings
20
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5