Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0